Оголошення

ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ СИНЕВИРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Синевирська сільська рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу генеральних планів Синевирська територіальної громади та початок підготовки аналітичного звіту.

08:55 11.11.2022

Пропозиція, щодо роботи у сільській раді

У зв’язку з виробничою необхідністю Синевирська сільська рада потребує заповнення вакантних  посад  інспекторів по обліку та бронюванні призовників  і  військовозобов’язаних  відділу загальної, організаційної та кадровою роботи.

12:03 07.10.2022

До уваги юридичних підприємств, фізичних осіб!

Синевирська територіальна громада інформує про проведення заявочної кампанії з  28 червня по 10 липня 2022 року щодо отримання права на спеціальне використання природних рослинних ресурсів місцевого значення в межах встановлених лімітів для заготівлі ягід чорниці та брусниці.

08:51 29.06.2022

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Синевирсько-Полянського закладу дошкільної освіти Синевирської сільської ради

Синевирська сільська рада оголошує конкурс на посаду директора Синевирсько-Полянського закладу дошкільної освіти Синевирської сільської ради

08:34 16.11.2021