Юні читачі долучилися до поетичного марафону "Єднаймося в мові"

Наша громада долучилася до поетичного марафону "Єднаймося в мові". У самобутній атмосфері культурного насичення та словесній енергії у бібліотеці пройшов захід, що об'єднав не лише любителів слова, а всіх хто прагне висловити себе через магію мови.

13:42 21.02.2024

Єдність українського народу на тлі війни

Сьогодні в Україні свято - День Єднання. Мета цього свята показати всьому світу, єдність українського народу на тлі повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави.

10:39 16.02.2024

Свято дарування книг. Сільська бібліотека поповнилася декількома новими книгами від постійних читачів бібліотеки

Сьогодні в нашій бібліотеці свято спільної любові до книг та читання . Наші найкращі читачі завітали до бібліотеки із подарунками - книгами , які з великою радістю подарували нашій бібліотеці.

14:41 14.02.2024