Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Книжковий світ - то особливий світ Він, як магніт, притягує до себе. Коли читати вмієш з юних літ, Для тебе книга - це безкрає небо...                   О. Афонін 📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚

16:42 30.03.2023

Талант - пронизаний любов'ю.

"Творчість Ліни Костенко - приклад шляхетного служіння поезії. І докір тим, хто свою іскру божу послідовно глушив марнослів'ям  коньюктури"

16:07 22.03.2023

Казка з гості завітала

«Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумними, читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони були ще розумнішими, читайте їм більше казок». Альберт Ейнштейн.

15:51 22.03.2023

Пам'яті Героїв Майдану.

Їх назвали Небесною Сотнею - українців, які загинули у Києві на майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну в якій не страшно жити і народжувати дітей.

15:36 22.03.2023

Осінь надихає...

Осінь... Скільки лірики, краси, гарного настрою приносить нам ця чарівна, загадкова та неповторна пора року.

14:32 04.11.2022

Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотека - це скарбниця знань, інформаційний, культурний, освітній заклад, який робить значний внесок у виховання та навчання дітей та молоді.

15:18 30.09.2022

День захисту дітей

Традиційно в перший день літа, 1 червня, відзначаємо Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й надії.

15:16 01.06.2022