Інформаційно-довідковий портал ,,Допомога Закарпаття”

На платформі Інформаційно-довідкового порталу ,,Допомога Закарпаття” можна знайти або додати необхідну інформацію: вакансії, гумдопомога, підтримка бізнесу, житло, соціальна підтримка, донорство, допомога ЗСУ. Даний портал також адмініструє програму підтримки закарпатських підприємців в умовах енергетичної кризи – «Energy help».

15:05 17.04.2023

Нові правила заповнення платіжок для сплати податків та ЄСВ

31 березня 2023 року опубліковано в «Офіційному віснику» №32 Наказ Мінфіну від 22.03.2023 р. №148, яким затверджено Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення.

09:10 07.04.2023

Всеукраїнська акція "Єдина Україна"

Міністерство молоді та спорту України реалізовує Всеукраїнську акцію «Єдина Україна», спрямовану на формування української громадянської ідентичності серед населення.

09:42 05.04.2023

Опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

Це опитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, інформаційно- консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.

15:17 28.03.2023

Агентство ООН у справах біженців відновило реєстрацію на виплату допомоги українцям, які постраждали від війни

Агентство ООН у справах біженців відновило реєстрацію на отримання грошової допомоги для переселенців і постраждалих від війни осіб. На неї можуть розраховувати люди, які раніше не отримували виплат від міжнародних організацій і мають дохід менший ніж 5400 гривень на місяць. У пріоритеті – найбільш незахищені верстви населення.

09:33 17.03.2023