Комунікаційна кампанія “Бережи себе”

15:24 28.11.2022

Графік відключення електроенергії на 23 листопада

Запланований графік погодинних відключень електроенергії на 23 листопада в Синевирській громаді. - з 1 год. до 4 год. - з 10 год. до 13 год. - з 19 год. до 22 год. Нагадуємо! Дотримання графіка залежать від ситуації в енергетиці на всій території України та економного користування світлом.

19:53 22.11.2022

До уваги переміщених осіб, які планують виїхати за кордон!

На сайті https://www.helpforukrainians.info розміщена інформацію про ризики торгівлі людьми та ресурси для уникнення таких ризиків, включаючи інформацію про номери гарячих ліній та контакти агенцій, що допомагають постраждалим.

18:08 21.11.2022

Планові відключення електроенергії на території Синевирської громади на 22 листопада

22 листопада на території громади заплановано ТРИ погодинні відключення електроенергії - з 0 год. до 1 год. - з 7 год. до 10 год. - з 16 год. до 19 год. Фактичні відключення залежать від ситуації в енергетиці на всій території України та Вашого ощадливого споживання електроенергії.

18:06 21.11.2022

Планові відключення електроенергії на території Синевирської громади на 21 листопада

21 листопада на території громади заплановано ТРИ погодинні відключення електроенергії - з 4 год. до 7 год. - з 13 год. до 16 год. - з 22 год. до 00 год. Фактичні відключення залежать від ситуації в енергетиці на всій території України та Вашого ощадливого споживання електроенергії.

17:59 20.11.2022

Дотація за утримання овець!

Домогосподарства,  які утримують  10 і більше вівцематок та ярок, які старше одного року, мають можливість отримати з обласного бюджету у 2022 році до 300 грн. за одну голову.

14:58 04.11.2022