Дата: від до Скинути

Обгрунтування технічних та якісних характеритик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

15:38 01.08.2023

Захист овочевих культур від шкідників та хвороб

На території України на всіх овоче-баштанних рослинах зареєстровано понад 300 видів шкідників. Найбільша кількість шкідників овочевих культур належить до родини довгоносиків, совок, попелиць, листоїдів, пластинчатовусих, коваликів, справжніх та мінуючих мух, п'ядунів, галиць. Основний спеціалізований шкідник картоплі і томатів — колорадський жук. Комплекс шкідників капустяних культур характеризується найбільшим різноманіттям. Із шкідників цибулі та моркви поширені цибулева і морквяна мухи, журчалки.

13:24 13.07.2023

Успіхи нашої громади.

Синевирська громада прошла у другий етап проекту "Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади» . Цей проект є важливим кроком у розвитку громади та впровадження нових технологій в управління на місцевому рівні. У рамках проекту в Синевирській громаді  пройшла перша діалогова сесія, метою якої було налагодження ефективної співпраці влади, громади та бізнесу.   В  обговоренні проблем громади та пошуку шляхів їх вирішення взяли участь представники освіти, медицини, громадських організацій, культури,  місцевої влади, приватні підприємці, студенти. У результаті спільної роботи  були обрані 2 найважливіші проблеми та 2 команди, які будуть працювати над їх вирішенням.   На наступній діалоговій сесії команди представлять свої напрацювання  один проект отримає фінансування від МОМ. Дякуємо Oksana Zvarych, експертці  і тренерці  з проектного, організаційного та грантового менеджменту  та координаторці проекту у Закарпатській області Ларисі Бичковій за допомогу та набуті знання. Проект "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад"  реалізується IOM Ukraine   - Міжнародної організації з міграції  в партнерстві з Західноукраїнський ресурсний центр  та фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

14:34 12.07.2023

«Існуючі форми локальної демократії та механізми їх правового регулювання»

Текст опитувальника для дослідження «Існуючі форми локальної демократії та механізми їх правового регулювання» знаходиться за посиланням: https://forms.gle/o3Tit25GK17PNwqC8. Дослідження триватиме з 5 липня до 5 серпня 2023 року включно. Контактна особа з питань проведення дослідження – головний консультант секретаріату Комітету Ляшко І.В. (liashko-i@rada.gov.ua, (044) 255-25-33).

10:43 07.07.2023

Освітні онлайн - курси

Інформуємо про можливість проходження освітніх онлайн-курсів, зокрема, соціальними працівниками та іншими фахівцями, долученими до системи реабілітації, соціальної підтримки осіб з інвалідністю, за посиланнями: „Базові засади застосування МКФˮ.  „Документування процесу надання реабілітаційної допомоги на основі МКФˮ

09:54 29.06.2023