СпівДія - СтвореннЯ  безпечного простору

СпівДія - СтвореннЯ безпечного простору

Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу для допомоги цивільному населенню «СпівДія». СпівДія (https://spivdiia.org.ua) – платформа країни для об’єднання волонтерських та державних ініціатив для  гуманітарної допомоги в час війни цивільному населенню. СпівДія була створена волонтерами під час війни та поєднує громадські та державні ініціативи для ефективної організації гуманітарної допомоги.

16:25 12.10.2022

Малі агровиробники можуть отримати допомогу через ДАР

У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок в рамках нової програми допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 млрд грн (50 млн євро). Програма фінансується за рахунок бюджетної підтримки Європейського Союзу.

15:33 30.09.2022

Пам'ятка для родин воїнів ЗСУ

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими розробив пам'ятку  "Дорожня карта дії родин у випадках, якщо член родини,зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО), правоохороннних органів, пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув"

14:41 30.09.2022