Дата: від до Скинути

Агентство ООН у справах біженців відновило реєстрацію на виплату допомоги українцям, які постраждали від війни

Агентство ООН у справах біженців відновило реєстрацію на отримання грошової допомоги для переселенців і постраждалих від війни осіб. На неї можуть розраховувати люди, які раніше не отримували виплат від міжнародних організацій і мають дохід менший ніж 5400 гривень на місяць. У пріоритеті – найбільш незахищені верстви населення.

09:33 17.03.2023

До уваги РОБОТОДАВЦІВ

Західне міжрегіональне управління державної служби з питань праці проводить інформаційну підтримку роботодавців під час організації суспільно корисних робіт.

11:18 23.02.2023

Як отримати копію документів за  допомогою застосунку Дія. Шеринг документів

Як отримати копію документів за допомогою застосунку Дія. Шеринг документів

Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Він збільшив ефективність роботи ЦНАПів і скоротив час на обробку та перевірку документів заявників. Шеринг — це отримання копій цифрових документів підписаних особистим КЕП користувача Дії.

15:42 21.02.2023

На Закарпатті триває набір до новоствореного воєнізованого підрозділу Національної поліції України «Лють».

Закарпатці продовжують активно долучатися до відбору у підрозділ НПУ «Лють»: серед кандидатів - поліцейські, цивільні з трьома вищими освітами, пекарі, вчителі та інженери.

15:14 17.02.2023