Адреси рекрутингових пунктів «Гвардії наступу» в Закарпатській області

В Україні у межах кампанії «Гвардія наступу» формують штурмові бригади. До них можуть вступити добровольці, які хочуть допомогти державі вигнати російських загарбників та звільнити тимчасово окуповані території.

14:45 06.02.2023

На Закарпатті стартував набір до новоствореного підрозділу НПУ «Лють

Сьогодні, 3 лютого, на спільному брифінгу в Закарпатській ОВА очільник ГУНП в Закарпатській області генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник оголосив про початок набору до новоствореного воєнізованого підрозділу Національної поліції України під назвою «Лють».

18:15 03.02.2023

Мешканці Закарпаття, у разі порушення їх прав, можуть звертатися до Представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області

Незважаючи на особливий режим роботи Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в умовах воєнного стану, мешканці Закарпатської області мають можливість й надалі звертатися до Представництва Уповноваженого в Закарпатській області у разі порушення їх прав.

09:06 02.02.2023

Як уберегтись від придбання неякісного насіння.

Реалізація неякісного насіння стає великою проблемою і особливо вона посилилась  з відміною ліцензування як оптової так і роздрібної торгівлі. Тепер насіння може реалізовувати будь-хто. В наш час насіння в пакетиках продається скрізь – від стихійних ринків до супермаркетів. Проте, гарантувати те, що насіння , яке ви купуєте в такий спосіб принесе вам добрий врожай ніхто не зможе.

14:09 01.02.2023

24 підприємці зареєструвалися в обласній програмі «Energy help»

Місцевий бізнес уже подає заявки на відшкодування вартості за придбані альтернативні джерела енергії. Заступник голови ОВА Василь Іванчо повідомив, що лише за п'ять днів у проєкті «Energy help» на порталі «Допомога Закарпаття» зареєструвалися 24 підприємці.

11:41 06.01.2023

УВАГА! Заборона використання піротехнічних засобів!

ВІдповідно до Розпорядження Хустської районної військової адміністрації від 28.12.2022 року № 125, на період дії правового режиму воєнного стану на території Хустського району Закарпатської області з 28 грудня ЗАБОРОНЕНО використання феєрверків, салютів, петард і проведення розважальних заходів з використанням засобів ПІРОТЕХНІКИ!

09:30 30.12.2022