Дата: від до Скинути

В онлайн-режимі науковці з різних куточків світу вивчатимуть флору і фауну НПП «Синевир»

Науковці із 40 країн світу у режимі онлайн можуть спостерігати та вивчати флору і фауну перлини Карпат – озера Синевир. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

09:37 03.06.2022

В області напрацьовують додаткові механізми підтримки ВПО та місцевого населення

Координацію спільних програм допомоги переселенцям і закарпатцям обговорили сьогодні на нараді заступник голови ОВА Петро Добромільський та представники партнерських організацій.

12:02 27.05.2022

Міжнародні експерти розробляють для Закарпаття план управління відходами

Команда міжнародних експертів APENA 3 продовжує роботу над розробкою плану управління відходами для Закарпаття. Про це повідомив Мирослав Білецький, перший заступник голови обласної військової адміністрації.

14:22 26.05.2022

МВС: Отримати посвідчення водія відтепер можна у будь-якому місті, незалежно від місця навчання

Головний сервісний центр МВС змінює правила задля зручності громадян. Відтепер скласти іспити щоб отримати водійське посвідчення можна в будь-якому центрі на території України, незважаючи на те, де ви проходили навчання. Також зміни торкнулися і теоретичної підготовки, а також свідоцтв для поїздки за кордон.

10:21 25.05.2022

24 травня - День слов’янської писемності й культури.

24 травня в Україні відзначають День слов’янської писемності й культури. Це свято приурочене вшануванню пам'яті про рівноапостольних Кирила та Мефодія - просвітителів та провідників християнства, які, створивши «кирилицю», заклали фундамент для усіх слов’янських мов.

10:16 24.05.2022

На Закарпатті офіційно запрацював IT-кластер

Днями офіційно запустив свою роботу Закарпатський IT-кластер. Заявки на вступ подали вже близько 100 компаній та 300 ФОПів, інформує заступник очільника області Олександр Пацкан.

10:20 23.05.2022