УВАГА!  Палити сміття ЗАБОРОНЕНО!

УВАГА! Палити сміття ЗАБОРОНЕНО!

ВІдповідно до правового режиму воєнного стану на території Синевирської громади ЗАБОРОНЕНО спалювання сухого листя, залишків рослинності та побутових відходів. Порушників буде покарано штрафом!

12:49 03.03.2022

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІ САДИБ, ГОТЕЛІВ ТА ВСІХ ЖИТЕЛІВ СИНЕВИРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

У зв'язку із запровадженням воєнного стану на території України, просимо громадян, власників приватних садиб, готелів, котеджів інформувати працівників поліції про розміщення громадян з інших місць проживання, надаючи їхні дані, а також особливу увагу звернути на іноземних громадян, зокрема громадян Російської Федерації, за номером 098-88-57-028 (мобільні канали зв’язку, Watssap чи Viber). Працівниками поліції буде проводитись ретельна перевірка. Прохання віднестись відповідально!!!

14:33 24.02.2022

В Україні введено воєнний стан

Президент підписав указ про запровадження воєнного стану в Україні, Верховна Рада його затвердила Згідно з указом, воєнний стан запроваджується з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Таке рішення ухвалено у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони й відповідно до українського законодавства.

10:50 24.02.2022

Оголошено національний конкурс “Благодійна Україна”

Національний конкурс “Благодійна Україна” заснований Асоціацією благодійників України з метою відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проєкти та акції в Україні протягом звітного року.

15:04 15.02.2022