На Закарпатті завершують опалювальний сезон

В області завершується опалювальний сезон 2021-2022 років. Він пройшов без зривів, а тепло закладам освіти, культури, охорони здоров’я тощо надавали 1139 котелень. Про це повідомив перший заступник очільника краю Мирослав Білецький.

15:31 19.04.2022

Місячник з благоустрою

Відповідно до розпорядження голови Синевирської сільської ради кожного черверга, починаючи з 14 квітня буде проводитися благоустрій на територїі Синевирської територіальної громади по поліпшеню санітарного стану громади та озеленення території.

10:43 13.04.2022

Стань добровольцем ДФЦЗ

На території України створюються добровільні формування цивільного захисту (далі – ДФЦЗ) для проведення допоміжних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

10:13 12.04.2022

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ВНТУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Надання інформації про послуги служби зайнятості, ознайомлення з наявними в районі вакансіями та інформування про методи пошуку роботи - саме це було метою ряду зустрічей, проведених фахівцями Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ з внутрішньо  переміщеними внаслідок бойових дій особами, які компактно проживають в соціальних закладах територіальних громад Міжгірщини.

09:23 11.04.2022

Щодо сплати туристичного збору.

Враховуючи значну кількість внутрішньо переміщених осіб, що прибули в Закарпатську область внаслідок збройної агресії Російської Федерації та розміщені в закладах готельного-оздоровчого призначення, обласна державна військова адміністрація інформує про наступне.

14:49 03.04.2022

Dopomagai.org - сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла у  безпечних містах України та за кордоном та презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

15:07 30.03.2022

ВАЖЛИВЕ повідомлення!

Шановні мешканці громади просимо звертати увагу та ПОВІДОМЛЯТИ  сільську раду про ПІДОЗРІЛИХ  ОСІБ.  (Це можуть бути в т.ч. ДИВЕРСАНТИ!).

10:46 30.03.2022

На Закарпатті заборонено заходити та заїжджати до лісу

Пожежі в екосистемах стаються щороку. Особливо небезпечні ті, які влаштовані неподалік лісових масивів, адже неконтрольований вогонь принесе жахливі наслідки. Пожежі, окрім великих екологічних збитків, вже забрали життя 8 закарпатців.

14:41 29.03.2022