Синевирська громада
Закарпатська область, Хустський район

Новини

Осінь - пора достиглих овочів і фруктів

🍁Осінь - пора достиглих овочів і фруктів. А ще восени природа дарує нам безліч матеріалу, який в умілих руках стає справжнім витвором.🍁 Тому доброю традицією стало проведення свята «Дари осені» У закладах освіти така виставка є традицією діти з  нетерпінням чекають можливості виявити свої творчі здібності та виконати різноманітні композиції  осінньої тематики.  Свято пройшло творчо, креативно, організовано. Здобувачі освіти  1-11 класів, класні керівники та керівники гуртків проявили свої таланти. Вироби з природничих матеріалів, овочів, фруктів та квітів дивують  своєю  оригінальністю, змістовністю,  креативністю... Ми захоплюємося творчістю та креативністю наших дітей, дякуємо їм за їх активну участь у святі, а батькам за підтримку та допомогу своїм дітям!

16:46 13.10.2023

Відбувався І етап конкурсу « За нашу свободу» - до Дня захисника України!

Відбувався І етап конкурсу « За нашу свободу» - до Дня захисника України!  Конкурс проводиться з метою виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави!  Завдання Конкурсу: - надання моральної підтримки воїнам; - розвиток почуття патріотизму та відповідальності за майбутне своєї держави; - виховання любові до рідного краю; - виявлення, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей; - патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва. На конкурсі були представлені малюнки , вірші учнів Синевирської громади !  ✅Найкращі роботи відправлені для участі у ІІ ( обласному ) етапі конкурсу ✅  Бажаємо Вам натхнення , успіхів та подальших перемог !

16:43 11.10.2023

Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні

Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати  і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров народу України.      Адже, хто не знає  минулого, той не вартий майбутнього. З метою вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення м. Києва, у закладах освіти пройшли виховні заходи про трагедію Бабиного Яру:  ✅проведено виховні години та бесіди «А Бабин Яр мовчить…»,   ✅ «Трагедія Бабиного Яру – в серці українського народу…» ✅проведено круглий стіл  «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії.»; ✅проведено конференцію «Чим відомий Бабин Яр в усьому світі.» ✅виставка тематичної літератури на тему “Біль нашої пам'яті”; ✅відеоурок  “Трагедія Бабиного Яру - в серці українського народу” Хвилина мовчання за загиблими у Бабиному Яру ✅оформлення стенду  “Бабин Яр - дорога смерті” Бабин Яр – це не тільки трагедія минулої війни, це урок на майбутнє, який знову і знову нагадує, як важливо запобігати насильству та берегти мир. Наш обов’язок – пам’ятати про цю страшну трагедію.     «Історії властиве повторення, і в цьому є її трагедія». Сьогоднішній «рашистський» режим став достойним спадкоємцем нацистів Другої світової війни та катів радянського союзу.

16:40 04.10.2023

З  Днем захисників і захисниць України!

💙З  Днем захисників і захисниць України!💛 Жовтень - місяць, коли українці вшановують захисників та захисниць країни, які вже десятий рік дають відсіч російській агресії. В Україні триває повномасштабна війна, і вшанувати подвиг військових, волонтерів та медиків зараз особливо важливо. Тільки завдяки ним наша Батьківщина зберігає свою незалежність. День захисника України 2023 року ми відзначатимемо у нову дату - 1 жовтня. Повна назва свята - День захисників та захисниць України, адже жінки теж беруть участь у бойових діях. Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу! Ми вітаємо тих героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє. Нехай мир завжди буде вашим союзником, а ваше служіння приносить лише гордість і вдячність нашої рідної країни. Ви робите справжній подвиг тому, що ваші серця хоробрі, а душі незламні. Дякуємо за вашу сміливість, бажаємо міцних сил та мужності. Слава Україні! У закладах загальної середньої освіти проведено низку тематичних заходів. Зокрема: бесіди "Нація нескорених: від козацтва до сьогодення"  « Ми нащадки козаків"; " Україна понад усе",виховний захід під назвою "Герої нашої держави…» 🔘Завтра о 9:00 - загальноукраїнська хвилина мовчання🔘 🙏Вшануймо подвиг українців , які загинули , захищаючи нашу державу🙏

11:33 30.09.2023

Всесвітній день прибирання

 3 нагоди  відзначення Всесвітнього дня прибирання та метою привернення уваги громадськості до охорони довкілля, проблем навколишнього середовища, підвишення екологічної свідомості дітей  та молоді у закладах освіти Синевирської ТГ відбувся екомарафон.  Все живе – повинно жити! Все живе, що нас оточує повинно жити. Якщо загине природа, загине і людство. Найбільше, що сьогодні тривожить, це людська байдужість. Дійсно, це найстрашніше, коли людям байдуже: будуть через 10 років цвісти ці квіти чи ні, буде через 15 років текти отой струмочок чи ні, будуть через 20 років народжуватися здорові діти чи ні…  Висновок один: потрібно весь час добиватися, щоб масовий рух на захист природи ріс і поширювався з кожним днем, щоби ніхто не стояв осторонь, щоб всі ми брали участь в охороні рік, лісів, озер. Під час екомарафону  здобувачі освіти 1-11 класів прибрали території ліцею, попрацювали на квітниках, зібрали насіння квітів та полили квіти в фойє та коридорах.  І тому ми як майбутнє  нашої країни повинні  осягнути істину, свідомістю і серцем, розумом і почуттям, що в домі природи – наша доля, і все зробити для того, щоб використати  цей шанс і допомогти рідній природі, тим самим – продовжити жити.

10:15 19.09.2023

Міжнародний день захисту дітей

     Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Міжнародний день захисту дітей - це одне з найстаріших міжнародних свят. За однією із версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе (Фестиваль човнів-драконів), яке якраз припала на 1-ше червня. Завдяки щасливому випадку цей день збігся із часом проведення «дитячої» конференції в Женеві. Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей саме першого червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини одним із пріоритетів у своїй діяльності. В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей. Проте сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв'язку з ескалацією насильства, бойових дій на території областей нашої держави. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

14:47 01.06.2023

День Героїв України. 

23 травня -  День Героїв України.  Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято - багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.   День Героїв 23 травня був заснований в 1941 році Організацією українських націоналістів (ОУН). День цей обрали невипадково: 23 травня 1938 року був убитий полковник армії УНР, державний, військовий і політичний діяч Євген Коновалець, один з головних ідеологів українського націоналізму.     Починаючи з 1992 року свято ставало все більш популярним. У День Героїв вітають усіх, хто з ризиком для життя боровся за українську незалежність, а також віддають шану загиблим. Дата присвячена всім українським воїнам-лицарям Київської Русі, козакам часів Гетьманщини, повстанцям, Українським Січовим Стрільцям та воїнам армій УНР та УПА, а тепер ще воїнам АТО та російсько-української війни.   У закладах освіти Синевирської ТГ були проведені виховні години , бесіди, круглі столи, конкурс малюнків на тему « Герої України».

15:30 23.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь