З Днем захисника та захисниць України!

Раніше в Україні не було окремого свята саме для наших воїнів, а святкували все в один день – 24 лютого в День захисника Вітчизни. Проте з 2014 року свято перейменували та перенесли. Тому вже восьмий рік, 14 жовтня, відзначають День захисника та захисниці України.

16:04 14.10.2022

Засідання колегії

Сьогодні на базі Синевирського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося засідання колегії з таким порядком денним:

15:49 30.08.2022

Вітання школярів громади з Днем Незалежності.

З Днем Незалежності наша нескорена УКРАЇНО! Тебе вітає високогірна Синевирська громада. Будьмо сильними, успішними і  вільними! Добра нам всім і ПЕРЕМОГИ!   Все буде Україна! Привітання від молоді громади.

14:46 24.08.2022

Міністерство молоді та спорту розпочинає набір учасників на онлайн проєкт «Єдина Україна»

Міністерство молоді та спорту завжди одним із пріоритетних завдань ставило перед собою – національно-патріотичне виховання населення. При цьому заходи та проєкти, які були реалізовані з партнерами та обласними адміністраціями по всій Україні мали на меті – формування громадянської ідентичності населення, на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).

09:54 28.06.2022