Виставка-конкурс «Знай і люби свій край»

У Синевирській територіальній громаді відбулася виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»,  яка проводиться щорічно серед учнів і вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та інтернатного типу з метою сприяння реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини.

10:01 20.02.2023

У Синевирській територіальній громаді проведено ІІ-етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, історії та математики.

Всеукраїнські учнівські олімпіади — це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення окремих предметів.

09:35 17.02.2023

День Соборності України

День Собо́рності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

22:04 21.01.2023

З Днем збройних Сил України

День Збройних сил України — це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці . Це - свято справжньої мужності, героїзму і відваги.

09:58 06.12.2022

День боротьби із СНІДом

1  грудня світ відзначає день боротьби зі СНІДом. Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

14:33 01.12.2022

Голодомор. Пам’ятаємо....

Голодомор 1932—1933 років — акт геноциду українського народу, організований керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932—1933 роках шляхом створення штучного масового голоду. Вбивство голодом відбувалося в Україні й на Кубані як до 1933 р., так і в 1932 році.

07:59 26.11.2022

Учні громади візьмуть участь в обласному конкурсі «Захисники України: історія та сьогодення»

П’ятий рік поспіль конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт проводиться серед учнів (вихованців) віком від 11 до 16 років закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти області.

20:18 17.11.2022