Харківський національний університет Повітряних Сил запрошує на навчання.

Запрошуємо молодь громади вступати до Харківського національного університету повітряних сил.  Знайомитися з кафедрами, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування можна ТУТ

14:11 12.04.2023

Великдень. Пасха. Воскресіння.

Великдень. Пасха. Воскресіння. Свято з глибоким духовним змістом.  В уяві повстає весняний недільний ранок та радісні люди з кошиками ідуть на Пасхальну відправу.  До цього свята готуються заздалегідь не лише дорослі, а й діти.   Пасхальні рушники, писанки, кошики, курчата та ягнята, паски, гілочки верби…  Розмаїття технік виконання, кольорів та матеріалів.   Все це можна побачити у фойє Синевирського та Син.Полянського  загально-освітніх закладів на виставці робіт юних горян.   Діти та їх наставники постаралися на славу.  Особливо вражають роботи здобувачів освіти високогірного села СИНЕВИРСЬКА   ПОЛЯНА. Креативне мислення, творчий підхід, політ фантазії - здається, що це дизайнерські роботи визнаних майстрів та майстринь. Талановиті дітки не лише зберігають, а й примножують багату культурну спадщину громади. Перегляньте їх роботи і візьміть ідеї для святкового оформлення кошика і  домівки.

08:25 08.04.2023

Тиждень пожежної безпеки

Життя й здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства.    Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

11:37 30.03.2023

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови започаткували у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Однак початок цьому святу дали трагічні події. 21 лютого 1952 року в Бангладеш (Східний Пакистан) влада жорстоко придушила мітингувальників, які протестували проти заборони на використання в країні своєї рідної – бенгальської мови.

16:27 21.02.2023